Fotogalerie


Vážení rodiče,

s Vaším souhlasem umisťujeme fotografie z akcí naši MŠ, kterých se účastní Vaše děti, a to na veřejné internetové úložiště fotografií RAJČE.NET. Na tomto portálu je zprovozněna stránka mslacinova. Na tuto stránku se můžete dostat zadáním její adresy do internetového prohlížeče"

https://mslacinova.rajce.idnes.cz


Po načtení této stránky se objeví odkazy na jednotlivá alba. Ty jsou ale uzamčena přístupovým heslem, aby měli na tyto fotografie přístup jen rodiče znalí přístupového hesla a abychom zajistili ochranu dat vašich dětí dle legislativy GDPR.

Pokud chcete zobrazit fotografie v příslušném albu, kliknete na obrázek (je na něm zobrazen zámek a to na znamení jeho znepřístupnění neoprávněným osobám), objeví se výzva k zadání jména a hesla.

Jméno je : mslacinova

Heslo, pokud jste jej nedostali po podepsání souhlasu, si vyžádejte u paní učitelky příslušné třídy, kam vaše dítě dochází.

Po zadání přístupového jména a hesla se otevře příslušné album s fotografiemi. Máte tak možnost si přiblížit jednotlivé akce svých dětí , případně si je s nimi užít znovu při jejich vyprávění, co dělali zajímavého při společných výpravách za poznáním.

Fotoalba z minulého školního roku jsou přístupná pod jménem a heslem platným v minulém školním roce. Pokud Vaše dítě navštěvovalo v minulém školním roce naši MŠ, jsou vám tyto přístupové údaje známy.

Jestliže narazíte na nějaké záludnosti při otevírání fotoalb, zeptejte se nás, případně nás na ně upozorněte.